До Дня фізкультурника біля храму свв. мчч. Адріана і Наталії було встановлено зручну велопарковку

До Дня фізкультурника, який припадає на другу неділю вересня, по розпорядженню голови Відділу духовного і фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрея Романа Матюшенко біля храму свв. мчч. Адріана і Наталії було встановлено зручну велопарковку.
 
"Наше молоде покоління веде дуже активний спосіб життя, щоб встигати на богослужіння та по своїм життєвим справам. Ми завжди підтримуємо такі вподобання і робимо все для того, щоб підтримати не тільки духовне, але й фізичне виховання нашої молоді ", - пояснив голова Відділу.

Відділ духовно-фізичного фиховання провів третій Геогіївський турнір з міні-футболу

6 травня під патронатом Відділу духовно-фізичного фиховання молоді Київської єпархії відбувся третій Геогіївський турнір з міні-футболу. Відмінністю цього турніру була участь команд світських вищих навчальних закладів.

На відкритті турніру з пастирським словом перед гравцями виступив голова відділу протоієрей Роман Матюшенко. Священик побажав учасникам духовного і тілесного здоров'я та наголосив на необхідності спілкуванні молоді.Команду від Української Православної Церкви представляло Дніпровське благочиння. Гравці всіх команд показали прекрасну гру. У змаганнях було багато цікавих та хвилюючих моментів.
Традиційно, команда-переможець отримала кубок, а всі інші команди отримали пам'ятні медалі та грамоти від Відділу духовно-фізичного фиховання молоді Київської єпархії.

До Дня українського футболу команда УПЦ взяла участь у змагані з міні-футболу

25 квітня збірна команда УПЦ з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія прийняла участь у турнірі з міні-футболу на кубок газети "Київський футбол", який відбувся на стадіоні ім. Баннікова.

Цей турнір було проведено з нагоди відзначення Дня українського футболу.На цей раз команду представляло Дніпровське благочиння, яке показало найкращий результат у Георгіївському турнірі 2014 року. В складній грі команда показала прекрасний результат та посіла друге місце, що досить непросто у подібних змаганнях. Віталій Тарасенко - головний редактор газети "Київський футбол" та співорганізатор турніру - разом з представниками Федерації футболу України вручили кубки і призи та наголосили на об'єднавчій ідеї подібних турнірів навколо здорового способу життя.

У свою чергу, голова Відділу духовно-фізичного віховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив на важливості духовної складової участі команди УПЦ у змаганні.

Відбувся Стрітенський турнір з міні-футболу

IMG 98178 лютого під патронатом Відділу духовно фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся Стрітенський турнір з міні-футболу.

У грі приймали участь такі команди:

1. Команда Київської Духовної Академії.
2. Команда Київської держспецслужби.
3. Команда "Десна" Деснянського благочиння.
4. Команда "Дніпро" Дніпровського блачиння.
5. Команда від Десятинного монастиря.
6. Команда Київського електромеханічного колежу.

Анонс на 23 жовтня 2014 року

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії 23 жовтня о 15:30 відбудеться товариський матч з волейболу між командами Київської духовної Академії та студентами Київського міського медичного коледжу за адресою вул Братиславська, 5 (проїзд від м."Чернігівська").
 
 Контактний телефон: (067)403-99-52.