Відбулося робоче засідання голів відділів Київської єпархії

DSC 0004-624x93211 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії, провів робоче засідання голів відділів Київської єпархії. Захід пройшов у храмі мчч. Адріана і Наталії м. Києва.

На засіданні були присутні: голова Міссіонерського відділу протоієрей Андрій Ткачов, голова Відділу з благодійності та соціального служіння протодиякон Іоанн Діденко, голова Відділу у справах сім'ї протоієрей Олег Мельничук, голова Відділу по архітектурі, будівництву та охороні пам'яток церковної архітектури ієрей Петро Семащук, голова Єпархіальної літургічної комісії протоієрей Павел Козарь, голова Відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Віталій Данилюк, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді протоієрей Роман Матюшенко, голова Відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Сергій Бойко.У ході зустрічі обговорювалися питання діяльності єпархіальних відділів та важливі аспекти, що стосуються соціального служіння Церкви.

 

Відбувся товариський турнір з волейболу між духовенством Київської єпархії та офіцерами Держспецтранспортної служби

5 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся товариський турнір з волейболу. У змаганні приймали участь команди духовенства Київської єпархії та офіцерів Державної спеціальної служби транспорту України. Захід відбувся у спортзалі на території військової частини у Деснянському районі Києва за храмом прп. Миколи Святоші (біля Даринку).

Одними із вболівальників матчу були секретар по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та голова Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко. Також на змагання прийшли генерал-лейтенант Микола Мальков та офіцерський склад Держспецтранспортної служби.

Відбувся товариський турнір з міні-футболу серед парафій м. Києва

DSC 8714 cr1 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, за участю Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, відбувся товариський матч з міні-футболу серед парафій м. Києва. Змагання проходило на столичному стадіоні ім. В. Баннікова на Лабораторному пров., 7б.

Одними із вболівальників матчу були секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та голова Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко. У турнірі приймали участь команди Подільського, Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Печерського, Шевченківського благочинь столиці, команда Київської Духовної Академії і Семінарії, а також команда парафії на честь свв. мчч. Адріана і Наталії, настоятелем якої є о. Роман.

Рабочая встреча

book 00131 мая в здании Федерации футбола г. Киева протоиерей Роман Матюшенко встретился с первым вице-президентом, исполнительным директором Федерации футбола г.Киева Старовойтом Виктором Кондратьевичем. В ходе обсуждения вопросов, касающихся духовного и физического воспитания, было предложено участвовать команде КДАиС и другим любителям спорта во второй лиге, но уже в начале следующего сезона игр.

Стороны отметили огромную пользу спортивного образа жизни как в профилактике, так и в искоренении пагубных привычек и пороков нашего времени. В заключение беседы Виктор Кондратьевич подарил отцу Роману книги про историю футбола, которые будут вручены победителям турнира по мини-футболу 1июня.

Товариський турнір з волейболу між духовенством Київської єпархії та офіцерами Держспецтранспортної служби

5 червня о 16:30 з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбудеться товариський турнір з волейболу.

У змаганні прийматимуть участь команди духовенства Київської єпархії та офіцерів Державної спеціальної служби транспорту України. Захід відбудеться на території військової частини у Деснянському районі Києва за храмом Миколи Святоші (біля "Даринку").

 Запрошуємо всіх бажаючих стати учасниками спортивної події в православному житті столиці. Чекаємо вболівальників за адресою: пров. Магнітогорський, 5.Телефон для довідок: (067)403-99-52.