Відбувся футбольний матч між студентськими командами КДА та Київського університету права

16 жовтня у Київському університеті права НАН України відбувся футбольний матч між студентськими командами Київських духовних шкіл та Київського університету права. Матч з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організований Київською духовною академією спільно з Відділом духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії та Київським Університетом Права.
 
Перед грою до команд звернулися проректор з соціально-гуманітарних питань КУП НАН Галина Левківська, глава Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко та настоятель каплиці при Університеті права архімандрит Сильвестр (Стойчев).
 
Перемогу в матчі з рахунком 5:2 здобула команда Київських духовних шкіл.
 
Після матчу до учасників гри і вболівальникам звернувся ректор університету Юрій Бошицький, який у своїй промові відзначив позитивну тенденцію співпраці між духовним і світським вузом не тільки в галузі наукових і культурних, а й спортивних заходах. На завершення зустрічі організатори матчу подякували гравців і вручили їм пам'ятні подарунки.

Відбувся другий Покровський турнір з футболу

sport1210 30Під патронатом Відділу духовно-фізичного вихованя молоді Київської єпархії  12 жовтня  о 15:00  в Гідропарку відбувся  другий  Покровський турнір з футболу. У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Печерського, Деснянського, Дніпровського благочиння та команда Держспецтранс служби.
 
Турнір молитовно  відкрили співробтники Відділу: протоієрей Роман Матюшенко і протоієрей Євгеній Нікітін, які на початку гри  розвели мяч у центрі поля.
 
У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Деснянського, Дніпровського благочиння,та команда ДЕРЖСПЕЦТРАНС служби. Гравці показали високий рівень гри та справжню майстерність.
 
Перше місце посіла команда КДА. Усі гравці отримали медалі та грамоти учасніків змагань, команда переможців - кубок на честь прп. Іллі Муромця.

АНОНС

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  12 жовтня о 15:00 відбудеться другий Покровський турнір з міні-футболу на Кубок "Преподобного Іллі Муромця".

Місце проведення: Гідропарк, Містечко спорту (200 м від  метро "Гідропарк"). Контактний телефон: (067)403-99-52, (067)937-39-51.

Команда КДАіС прийняла участь у корпоративному чемпіонаті з футболу Маракана Ліга

IMG 9281Команда КДАіС прийняла участь у корпоративному чемпіонаті з футболу 2014-15рр..  "Маракана Ліга".

Завдяки співпраці Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії та організаторам і засновникам спортивного комплексу "Гідропарк - містечко спорту", команда УПЦ у складі КДАіС позитивно вплинула на всіх учасників змагань, показавши своїм прикладом зразок духовного і тілесного здравія душі і тіла. 

Для студентов КДАиС оборудована спортивная площадка

phoca thumb m img 8629По благословению ректора Киевской духовной академии и семинарии митрополита Бориспольского и Броварского Антония на территории внутреннего двора возле студенческих общежитий была оборудована спортивная площадка.
 
1-го сентября, освящение площадки совершил Предстоятель Украинской Православной Церкви Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий.
 
На торжественном мероприятии присутствовали учащие и учащиеся Киевских духовных школ во главе с владыкой ректором.