Відбувся турнір з міні-футболу на кубок в честь великомученика Георгія Побідоносця

Тунір з футболу на кубок в честь Георгія Побідоносця, 6 травня 2014 року, Гідропарк, м. Киів6 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії провів турнір з міні-футболу на честь великомученика Георгія Побідоносця.

У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Печерського, Деснянського, Дніпровського благочиння, команда “КУТЕП”, команда “Християнська ліга”.

Гравці досить жваво боролися за перемогу та показали гарну майстерність у грі. Партнер турніру - український футболіст, півзахисник клубу «Дніпро» (Дніпропетровськ) Сергій Кравченко наголосив на унікальності турніру,  тому що християнська молодь вперше грає на прекрасно облаштованому спортивному майданчику у Гідропарку міста Києва.

Команда УПЦ взяла участь у турнірі з футболу на кубок газети “Київський футбол”

 MG 091527 квітня відбувся турнір з футболу на кубок газети "Київський футбол", у якому з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія взяла участь команда УПЦ.

Гравці команди Десняського Благочиння показали справжню майстерність.

Після завершення гри головний редактор газети "Київський футбол в Україні" Віталій Тарасенко вручив нагороди та похвальні відзнаки капітанам команд. Він також наголосив, що футбол в деякій мірі також є засобом єднання на шляху душевного вдосконалення.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді був присутній на жеребкуванні перед турніром з міні-футболу

25 квітня голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко був присутній на жеребк060514 004уванні перед турніром з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Організатор турніру, головний редактор газети «Київський футбол в Україні», член Національної спілки журналістів України, кандидат у майстри спорту СРСР з футболу — Віталій Тарасенко розповів участникам про правила турніру, наголосивши на поважному ставленні гравців один до одного під час змагань.

Стало вже доброю традицією залучати молодь до популярного виду спорту міні-футболу, де під час змагання виявляється наполегливість, старанність, витримка та сила спортсменів-любителів.

Неабияку роль відіграє участь команди УПЦ в подібних спортивних змаганнях, що позитивно впливає на свідомість інших гравців. Вони стають свідками того, що віруючі християни також можуть приймати участь в спортивних змаганнях і своїм прикладом показувати гармонію духовного і тілесного здоров’я.

Головний арбітр Євген Павленко розпоів присутнім про правила гри команд.

Приглашаем принять участие в серии учебных семинаров для будущих руководителей детского православного движения

09 февраля в 13:00 по благословению протоиерея Романа Матюшенко главы Отдела духовно-физического воспитания молодежи Киевской епархии, состоится учебный семинар  для будущих руководителей детского православного движения.

Приглашаем православных подвижников, тех, кто занимается  или желает заниматься православным воспитанием детей и подростков в условиях современного города с использованием методик и организационных принципов межрегиональной детской организации «Братство православных разведчиков-следопытов» к участию.

Ведущие семинара: руководитель межрегиональной детской организации «Братство православных разведчиков-следопытов» Ревин С.Ф. и православный детский психолог Мартюшев А.Л..

Встреча состоится в воскресной школе храма свв. мчч. Адриана и Наталии, по адресу пр. Лесной 32. Телефон для справок:(050)655-81-19, Людмила.

Вийшов перший випуск спортивно-християнського видання «Ілля Муромець»

Брати  і сестри!

Відділ духовно-фізичного виховання Київської єпархії Української Православної Церкви починає випуск спортивно-християнського журнального видання «Ілля Муромець», де буде висвітлюватися діяльність відділу. Основна мета цього видання, як і відділу в цілому, — місіонерство через спортивні змагання.

Як не дивно, за короткочасну поки що діяльність відділу багато учасників, уболівальників і просто глядачів надзвичайно позитивно сприйняли зусилля навернути спортивно загартовану молодь до духовного вдосконалювання. З метою допомогти цьому процесу було створено «Іллю Муромця». Видання висвітлює спортивні події в житті Київської єпархії за останній квартал за допомогою таких рубрик:

— «Сторінками історії» — тут описується історична цінність принципів відділу та розповідається про їхнє походження;

— «Футбольні баталії» — висвітлюються футбольні матчі за участю команд Київської єпархії, в тому числі київських духовних шкіл та багатьох інших структур, які прагнуть досягти духовної й фізичної досконалості;

—«За межами футбольного поля» — на просторах цієї рубрики йдеться про події, що не мають відношення до футболу. Здебільшого конкуренцію наймасовішому виду спорту складають волейбол, настільний теніс та інші ігри;

— «З перших вуст» — інтерв’ю з цікавими людьми, з яких можна можна пізнати, як тісно перетинаються Православ’я та спорт;

— інші рубрики, які мають непостійний характер, але будуть часто з’являтися на сторінках «Іллі Муромця».

Всіх охочих долучитися до роботи Відділу духовно-фізичного виховання, а також до наповнення газети запрошуємо до співпраці. Бажаємо всім духовного і тілесного здравія!