Відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ

Товариська гра з тенісу між КДАіС та ПМПЦ26 листопада 2013 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ.

Гра відбулася у прекрасному спортивному залі на территорії Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря (Голосіївська пустинь). Традиційно вона почалася молитвою “Царю Небесний”.

На змаганнях був присутній директор ПЦПМ, який побажав учасникам гри і майбутнім переможцям успіхів не тільки у спорті, але й у духовному житті.

Відбулася товариська гра з волейболу між командами КДАіС та Київського міського медичного коледжу

Товариська гра з волейболу між командами КДАіС та КММК12 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з волейболу між командами КДАіС та Київського міського медичного коледжу (КММК).

Нащодавно голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до директора коледжу - В'юницького Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю, в рамках цієї угоди відбувся відкритий урок за участю священника і наступним кроком з'явилася ідея провести товариські матчі з міні-футболу та волейболу між студентами КДАіС та КММК.

Відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв

fut1113 0065 листопада 2013 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв ім. преподобного Іоанна Дамаскіна, що знаходиться на території Голосіївського монастиря м. Києва.

Хлопці обох команд показали ще кращі результати, ніж раніше. Видно було, що тренування дали вагомий внесок у розвиток техніки гри футбольних команд. Досить довго не було забито жодного м’яча, гра була напруженою, спочатку біля одних, а потім біля других воріт. Неодноразово воротарі рятували обидві команди від поразки. Тренер ПЦПМ досить дієво та голосно допомагав своїм вихованцям долати та стримувати наступ команди Київської духовної семінарії. Було видно, що учні Православного центру прикладних мистецтв, досить серйозно поставилися до завоювання перемоги, навіть чисельність команди, а це 18 гравців, була досить дієвим інструментом для перемоги, хлопці часто виходили на заміни, роблячи гру більш стрімкою.

Товариська гра з волейболу

AЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  12 листопада о 15:00 відбудеться  турнір з волейболу між командою КДА та студентами медичного коледжу.

 Місце проведення: вул. Братиславська, 5. Контактний телефон: (067)403-99-52.

Завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол»

Нагородження на кубок газети "Київський футбол"27 жовтня завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Уже вдруге команда Київської духовної академії брала участь у досить серйозних змаганнях. Інші команди досить добре були треновані, але всі разом показали гарну гру, ще раз засвідчуючи таким чином про переваги здорового образу життя.

Але разом із цією метою команда від Української Православної Церкви засвідчила своєю присутністю, що можна на шляху тілесного самовдосконалення мати ще й духовну здорову особистість. Так що спорт і здоровий спосіб життя не має ставати самоціллю людини. Тому студенти КДА були свого роду місіонерами на футбольному полі.