Відбувся товариський матч з футболу між командами КДА та ПЦПМ

Команда КДАіС24 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  під патронатом Відділу  духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбулася товариська гра  з футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв, на території та за підтримки Республіканського вищого училища фізичної культури, що в Деснянському районі м. Києва.

На початку гри голова Відділу протоієрей Роман Матюшенко звернувся з привітанням до команд, наголошуючи на важливості таких зустрічей між духовними школами. Замісник директора  РВУФК Бондаренко Сергій Петрович побажав хлопцям  підтримувати гарну фізичну форму.

Гра була дуже напруженою та динамічною, гравці обох команд показали високий рівень підготовки. Команда Духовної Академії здобула перемогу.

На цей раз суддями виступили два учні ПЦПЦ та головний суддя - протоієрей Євгеній Нікітін,  відповідальний за духовно-фізичне виховання молоді у Дніпровському благочинні.

По завершенні гри протоієрей Роман Матюшенко традиційно вручив грамоти та медалі від Відділу, та склав подяку РВУФК за надану  спортивну форму  для для команди КДАіС.

У столиці відбувся турнір з футболу серед недільних шкіл Києва

mf121013 12912 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  під патронатом відділів Київської єпархії: духовно-фізичного виховання молоді та релігійної освіти і катехізації, пройшов Покровський турнір з міні-футболу серед недільних шкіл м. Києва.

У змаганнях приймали участь діти, юнаки від  Деснянського, Дарницького, Оболонського, Голосіївського та Святошинського благочиній. Вік учасників 9-15 років. Турнір проходив на території Республіканського вищого училища фізичної культури, що в Деснянському районі м. Києва.

Замісник директора Сергій Петрович наголосив на важливості  подібного змагання, розповівши дітям скільки спортсменів, богатирів фізичної сили підготувало училище.

Студенти КДАіС та духовенство Київської єпархії зіграли футбольний матч з командою греко-католицької церкви

mf111013 01411 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії збірна команда студентів Київської духовної академії та духовенства Київської єпархії прийняла участь у футбольному турнірі зігравши з командою греко-католицької церкви. Перший гол був забитий нашою командою, що додало віри в перемогу. Команда противників пізніше відігралась, рахунок зрівнявся 1:1, та, невдовзі, у другому таймі наша команда вийшла вперед з рахунком 3:1.

Студенти та духовенство показали відмінні результати у змаганнях. Отримавши за перемогу кубок переможця у вигляді футболіста, організатори також подарували три молодих деревцята для висадки, таким чином наголошуючи на необхідності дбати про навколишнє середовище. Команді, яка зайняла друге місце, також дістався приз — одне деревце.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді подякував директору Республіканського училища фізичної культури за співпрацю

vstr 0028 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко вручив медаль та подяку директору Республіканського вищого училища фізичної культури Володимиру Тибабішеву.

Директор училища з радістю прийняв пропозицію отця Романа про співпрацю у сфері спорту. Першим змаганням на полях спортивного закладу стала зустріч 6 жовтня футбольних команд Київських духовних шкіл та Республіканського вищого училища фізичної культури.

Володимир Борисович подякував отцю Роману за відзнаки відділу - медаль та грамоту - підтверджуючи згоду про співпрацю на благо підростаючого покоління.

Відбувся товариський матч з футболу між командами Київської Духовної Академії та командою Республіканського вищого училища фізичної культури

061013 tyrnir0216 жовтня о 13:00, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, відбувся товариський матч з футболу між командами Київської духовної академії та командою Республіканського вищого училища фізичної культури.

У привітанні участників матчу голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив на важливості гармонійного розвитку     духовної і фізичної сторін людської особистості. Окремо побажав учасникам змагання - вихованцям Республіканського вищого училища фізичної культури вдосконалюватися не тільки в фізичних вправах, а також піклуватися про духовну складову людського єства.