Діти священиків отримали путівки до православного табору

pyt 0025330 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній вручив дітям священиків і дітям з малозабезпечених сімей путівки до дитячого православного табору. Даний захід здійснюється з благословення Предстоятеля УПЦ під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

У ході зустрічі Його Високопреосвященство звернувся до присутніх батьків з вітальним словом, підкресливши важливість правильного християнського виховання дітей, як майбутнього церковного покоління і подякував організаторам і виконавцям даного заходу за благий почин.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді подякував владиці Антонію за допомогу в організації православного таборуУ свою чергу, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, настоятель храму свв. мчч. Адріана і Наталії м. Києва, протоієрей Роман Матюшенко подякував владиці Антонію за надану допомогу в організації дитячого табору. Він звернув увагу на важливість подібних організацій, мета яких - духовне і фізичне оздоровлення дітей, а також детально розповів про програму запланованого заходу.

Цього року, завдяки посильній допомозі Київської митрополії, учасниками табору зможуть стати діти з малозабеспечених православних сімей. Крім того, однією з головних особливостей проведення дитячого табору в цьому році є те, що вперше даний захід буде проведено в лікувально-профілактичному санаторії "Авангард", розташованому в м. Немирів Вінницької області. Таким чином, діти матимуть можливість не тільки весело провести свій відпочинок в іграх і розвагах, навчаючись Закону Божому і православній етиці, а й отримають всілякі оздоровчі процедури.

Джерело