Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді був присутній на жеребкуванні перед турніром з міні-футболу

25 квітня голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко був присутній на жеребк060514 004уванні перед турніром з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Організатор турніру, головний редактор газети «Київський футбол в Україні», член Національної спілки журналістів України, кандидат у майстри спорту СРСР з футболу — Віталій Тарасенко розповів участникам про правила турніру, наголосивши на поважному ставленні гравців один до одного під час змагань.

Стало вже доброю традицією залучати молодь до популярного виду спорту міні-футболу, де під час змагання виявляється наполегливість, старанність, витримка та сила спортсменів-любителів.

Неабияку роль відіграє участь команди УПЦ в подібних спортивних змаганнях, що позитивно впливає на свідомість інших гравців. Вони стають свідками того, що віруючі християни також можуть приймати участь в спортивних змаганнях і своїм прикладом показувати гармонію духовного і тілесного здоров’я.

Головний арбітр Євген Павленко розпоів присутнім про правила гри команд.

На цей раз УПЦ буде представляти переможець тогорічного турніру,(організованного відділом духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії на честь Дня дитини )- команда Деснянського благочиння на чолі з капітаном Андрієм Пліскою.

Також у тупнірі приймуть участь команди: «Авітон», «Гідропарк», «Євразія», «Хаятт» та «Київський футбол».

Перша гра для нашої команди відбудеться з командою «Гідропарк».