Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді подякував директору Республіканського училища фізичної культури за співпрацю

vstr 0028 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко вручив медаль та подяку директору Республіканського вищого училища фізичної культури Володимиру Тибабішеву.

Директор училища з радістю прийняв пропозицію отця Романа про співпрацю у сфері спорту. Першим змаганням на полях спортивного закладу стала зустріч 6 жовтня футбольних команд Київських духовних шкіл та Республіканського вищого училища фізичної культури.

Володимир Борисович подякував отцю Роману за відзнаки відділу - медаль та грамоту - підтверджуючи згоду про співпрацю на благо підростаючого покоління.

Протоієрей Роман висловив надію, що зусиллями Відділу духовно-фізичного виховання молоді юні спортсмени, тренуючи тіло і волю, загартують також і душу, набувши таким чином у стінах навчального закладу все: і тілесне, і духовне для гармонійного розвитку особистості.