Команда збірної України з футболу на піску отримала благословення перед Чемпіонатом Європи-2014

P102051126 червня, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко зустрівся з збірною України з пляжного футболу перед її від’їздом на свій перший відбірковий турнір до Чемпіонату Європи-2014.

Отець Роман розповів спортсменам про духовну складову людського буття і побажав спортсменам не здаватися в спортивних змаганнях, навіть якщо перемогу отримають інші команди.

«Суть людського буття — це насамперед духовне вдосконалення, тому виправка спортсменів ідеальна основа для духовних подвигів,» — зауважив глава Відділу духовно-фізичного виховання, подарувавши спортсменам видання «Закону Божого».

Тренер команди Сергій Кучеренко подякував о. Роману за благословення та слова підтримки і настанов, висловивши бажання і надалі підтримувати вже традиційне спілкування з Відділом.

У п’ятницю, 27 червня в 16:45 за київським часом наша збірна розпочне відбірковий турнір матчем проти Іспанії. У суботу, в 14:15 Україна зіграє зі Швейцарією. А в неділю, також у 14:15 наші хлопці завершать перший свій відбір грою з Францією.