Голова Відділу духовно-фізичного виховання Київської епархії протоієрей Роман Матюшенко відправив недільну Літургію у соборі на честь св. Архістратига Михаїла

Літургія у соборі на честь св. Архістратига  Михаїла11 серпня 2013 року голова Відділу духовно-фізичного виховання Київської епархії протоієрей Роман Матюшенко відправив недільну Літургію у соборі на честь св. Архістратига  Михаїла (м. Немирів), щоб діти православно-оздоровчого табору мали змогу причаститись святих  Христових Таїн. Напередодні у таборі разом з дітьми на вечірніх молитвах отець Роман прочитав правило до  Св. Причастя.

Дітям сподобалось убранство храму, а також дуже тепле відношення парафії , яка зразу ж після служби пригостила діток сніданком.Також багато хто з дітей табору приймав активну участь у св. алтарі, допомагаючи священику у служінні.

Цього ж дня також відбувся вечірній концерт, на якому діти показували свою майстерність у різних напрямках народного фолькльору та представили повчальне християнське дійство.  Відпочиваючі, почувши про правосланий табір з доброю цікавістю прийшли підтримати дітей та подивитися на їх здібності.

Концерт в православному таборіНа заключному етапі витупу прот. Роман Матюшенко подякував дітям як за участь у концерті, так і за слухняність вихователям, та про згадку цьогорічного заїзду вручив усім грамоти та Закон Божий - прекрасне видання Киево-Печерської Лаври. Окремо також були вручені подяки вихователям заїзду: Чуб Михайлу Федоровичу, Чуб Олені Олександровні, Склезь Василю Миколайовичу та Чуб Ірині Михайлівні.  За прекрасний прийом та відпочинок особлива подяка від відділу УПЦ духовно-фізичного виховання Київської епархії була виголошена головному лікарю санаторію "Авангард" Цвень Петру  Васильйовичу, який в свою чергу запросив  і надалі до співпраці між Українською Православною Церквою та курортоно-лікувальним санаторієм "Авангард".