Відділ духовно-фізичного виховання молоді організував черговий товариський футбольний матч

IMG upc12 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під егідою Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся товариський футбольний матч між командами «Трубіж» селища Коржі Баришівського району та командою Київських духовних академії і семінарії. Спортивна історія селища — багаторічна й багатогранна, недарма ж шість місцевих команд різних вікових категорій постійно тренуються та грають (і, слід зазначити, досить вдало) в різних футбольних лігах. Тому й гра зі студентами не була несподіванкою для гравців.
 
Цією грою розпочалися перші щорічні покровські змагання, започатковані головою селища для того, щоб заохотити мешканців до здорового та спортивного способу життя і, разом з цим, навернути їх до життя духовного.
 
В ході матчу команди показали гарну гру, в результаті якої команда КДАіС здобула перемогу з рахунком 7:3. За традицією, гравці отримали медалі від Відділу духовно-фізичного виховання та виявили бажання й надалі змагатися не лише на футбольному полі, але й в інших видах спорту.

Відбувся марафон на честь святого рівноапостольного князя Володимира

24 жовтня у Києві вперше відбувся марафон на честь святого рівноапостольного князя Володимира. Пробіг розпочався біля пам’ятника Хрещенню Русі (колони Магдебурзького права) і включив у себе близько десяти київських храмів, розташованих на березі Дніпра — як на правому, так і на лівому його березі. Маршрут марафону був організований таким чином, аби його учасники пробігли довкола місця масового хрещення киян. Бігуни двічі перетнули Дніпро (через Південний і Московський міст) і загальна дистанція пробігу склала 38 кілометрів (трохи менше класичних 42 «марафонські»  кілометри). У забігу взяли участь 25 чоловік. Серед них – як досвідчені бігуни, так і початківці.

Урочистий захід, приурочений Міжнародному дню миру «Діти народжуються не для війни»

21 вересня голова Відділу духовно фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко був присутній на урочистому заході, який був приурочений Міжнародному дню миру «Діти народжуються не для війни»  на территорії спортивного комплексу Київського університету права.
Урочиста программа розпочалася гімном України. У вступній частині події були виступи хорових та творчих колективів. Слово мали студентська молодь, на яких було повністю покладено організацію та проведення заходу. 
 
До студентів та гостей турніру мав змогу звернутись голова Відділу протоієрей Роман Матюшенко, наголошуючи на тому, що Церква споконвік молилася про мир у цілому світі. 
 
В другій частині заходу відбувся футбольний міні турнір, в якому прийняла участь команда Київської Духовної академії. По закінченні турніру всі учасники отримали почесні грамоти, та нагороди - медалі від Відділу духовно фізичного виховання молоді Київської єпархії та КДАіС.

Тенісний турнір до Дня рятівника

P1490071-219 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Голосіївське благочиння спільно з Відділом духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії провели тенісний турнір до Дня рятівника. У спортивних змаганнях взяли участь співробітники Управління з надзвичайних ситуацій у Голосіївському районі, учні недільних та загальноосвітніх шкіл, друзі Спільноти Святого Егідія, представники пожежних частин і органів внутрішніх справ.
 
Після загальної молитви до присутніх звернулися заступник голови єпархіального відділу протоієрей Євгеній Нікітін і представник ГУ ДСНС України в м.Києві Едуард Білозор, а також керівник недільної школи Свято-Вознесенського храму протоієрей Костянтин Курбанов. Незважаючи на те, що такий турнір проводиться вперше, все було організовано на належному рівні - під управлінням відомого тренера, майстра спорту Володимира Рідкоуса.

До Дня фізкультурника біля храму свв. мчч. Адріана і Наталії було встановлено зручну велопарковку

До Дня фізкультурника, який припадає на другу неділю вересня, по розпорядженню голови Відділу духовного і фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрея Романа Матюшенко біля храму свв. мчч. Адріана і Наталії було встановлено зручну велопарковку.
 
"Наше молоде покоління веде дуже активний спосіб життя, щоб встигати на богослужіння та по своїм життєвим справам. Ми завжди підтримуємо такі вподобання і робимо все для того, щоб підтримати не тільки духовне, але й фізичне виховання нашої молоді ", - пояснив голова Відділу.