Голова Відділу духовно-фізичного виховання Київської епархії протоієрей Роман Матюшенко відправив недільну Літургію у соборі на честь св. Архістратига Михаїла

Літургія у соборі на честь св. Архістратига  Михаїла11 серпня 2013 року голова Відділу духовно-фізичного виховання Київської епархії протоієрей Роман Матюшенко відправив недільну Літургію у соборі на честь св. Архістратига  Михаїла (м. Немирів), щоб діти православно-оздоровчого табору мали змогу причаститись святих  Христових Таїн. Напередодні у таборі разом з дітьми на вечірніх молитвах отець Роман прочитав правило до  Св. Причастя.

Дітям сподобалось убранство храму, а також дуже тепле відношення парафії , яка зразу ж після служби пригостила діток сніданком.Також багато хто з дітей табору приймав активну участь у св. алтарі, допомагаючи священику у служінні.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді відправив молебень перед від’їздом дітей до православного табору

moleben lager 027 24 серпня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,    у храмі свв. мчч. Адріана та Наталії відбувся молебен перед від'їздом дітей до православного табору у місто Немирів на базі санаторію "Авангард". Данний захід здійснюється  під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

Молебен відслужив настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії. Дивлячись на досвід років у проведенні такого заходу парафії свв. мчч. Адріана та Наталії, батьки і діти були впевнені у   цікавості  майбутнього  православно-спортивного заїзду.

Дітей чекають різноманітні ігри, екскурсії у неподалік розташовані монастирі, музеї. Також майданчики: волейбольні, футбольні, баскетбольні, настольний теніс, басейн та соляна кімната не дадуть скучати дітлахам. Звісно, все це буде відбуватись разом з духовною програмою : ранкові і вечірні молитви, читання житій святих під час їжі, та уроки Закону Божого. Також у неділю діти відвідають храм для участі у Божественній літургії.

Цей заїзд православного табору відбувся завдяки благодійній підтримці Київської митрополії, директора СЦ "Перспектива" Виходцева Генадія Анатолійовича та благодійників Маркстедт Бориса та Вікторії.

Діти священиків отримали путівки до православного табору

pyt 0025330 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній вручив дітям священиків і дітям з малозабезпечених сімей путівки до дитячого православного табору. Даний захід здійснюється з благословення Предстоятеля УПЦ під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

У ході зустрічі Його Високопреосвященство звернувся до присутніх батьків з вітальним словом, підкресливши важливість правильного християнського виховання дітей, як майбутнього церковного покоління і подякував організаторам і виконавцям даного заходу за благий почин.

Состоялась организационная встреча, посвященная заезду православного лагеря

vstreha 00224 июля, в храме святых мучеников Адриана и Наталии состоялась предварительная  встреча, посвященная организации детского православного лагеря, проведение которого запланировано с  4 по 14 августа этого года. Данное мероприятие осуществляется по благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви, Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира, под патронатом  отдела духовно-физического воспитания молодежи Киевской епархии.

В ходе встречи с приветственным словом к родителям обратился  глава  отдела духовно-физического воспитания молодежи, настоятель храма свв. мчч. Адриана и Наталии протоиерей Роман Матюшенко. Отец настоятель  в своем слове обратил внимание родителей на важность подобных организаций, цель которых – духовное и физическое оздоровление детей, представил собранию  будущих воспитателей, а также подробно рассказал о программе запланированного мероприятия.

Відбулося робоче засідання голів відділів Київської єпархії

DSC 0004-624x93211 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії, провів робоче засідання голів відділів Київської єпархії. Захід пройшов у храмі мчч. Адріана і Наталії м. Києва.

На засіданні були присутні: голова Міссіонерського відділу протоієрей Андрій Ткачов, голова Відділу з благодійності та соціального служіння протодиякон Іоанн Діденко, голова Відділу у справах сім'ї протоієрей Олег Мельничук, голова Відділу по архітектурі, будівництву та охороні пам'яток церковної архітектури ієрей Петро Семащук, голова Єпархіальної літургічної комісії протоієрей Павел Козарь, голова Відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Віталій Данилюк, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді протоієрей Роман Матюшенко, голова Відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Сергій Бойко.У ході зустрічі обговорювалися питання діяльності єпархіальних відділів та важливі аспекти, що стосуються соціального служіння Церкви.