Відбувся товариський турнір з волейболу між духовенством Київської єпархії та офіцерами Держспецтранспортної служби

5 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся товариський турнір з волейболу. У змаганні приймали участь команди духовенства Київської єпархії та офіцерів Державної спеціальної служби транспорту України. Захід відбувся у спортзалі на території військової частини у Деснянському районі Києва за храмом прп. Миколи Святоші (біля Даринку).

Одними із вболівальників матчу були секретар по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та голова Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко. Також на змагання прийшли генерал-лейтенант Микола Мальков та офіцерський склад Держспецтранспортної служби.

Відбувся товариський турнір з міні-футболу серед парафій м. Києва

DSC 8714 cr1 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, за участю Єпархіального відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, відбувся товариський матч з міні-футболу серед парафій м. Києва. Змагання проходило на столичному стадіоні ім. В. Баннікова на Лабораторному пров., 7б.

Одними із вболівальників матчу були секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук та голова Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко. У турнірі приймали участь команди Подільського, Дарницького, Дніпровського, Деснянського, Печерського, Шевченківського благочинь столиці, команда Київської Духовної Академії і Семінарії, а також команда парафії на честь свв. мчч. Адріана і Наталії, настоятелем якої є о. Роман.

Рабочая встреча

book 00131 мая в здании Федерации футбола г. Киева протоиерей Роман Матюшенко встретился с первым вице-президентом, исполнительным директором Федерации футбола г.Киева Старовойтом Виктором Кондратьевичем. В ходе обсуждения вопросов, касающихся духовного и физического воспитания, было предложено участвовать команде КДАиС и другим любителям спорта во второй лиге, но уже в начале следующего сезона игр.

Стороны отметили огромную пользу спортивного образа жизни как в профилактике, так и в искоренении пагубных привычек и пороков нашего времени. В заключение беседы Виктор Кондратьевич подарил отцу Роману книги про историю футбола, которые будут вручены победителям турнира по мини-футболу 1июня.

Товариський турнір з волейболу між духовенством Київської єпархії та офіцерами Держспецтранспортної служби

5 червня о 16:30 з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбудеться товариський турнір з волейболу.

У змаганні прийматимуть участь команди духовенства Київської єпархії та офіцерів Державної спеціальної служби транспорту України. Захід відбудеться на території військової частини у Деснянському районі Києва за храмом Миколи Святоші (біля "Даринку").

 Запрошуємо всіх бажаючих стати учасниками спортивної події в православному житті столиці. Чекаємо вболівальників за адресою: пров. Магнітогорський, 5.Телефон для довідок: (067)403-99-52.

Відбувся товариський матч з волейболу

29 травня під патронатом відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії вперше відбувся товариський матч з волейболу між командою духовенства Київської єпархії Української Православної Церкви та департаментом ДАІ м. Києва.

DSC 8714 crДуховенство нашої Церкви тренується вже більше 6 років, тому команді було не вперше приймати бій. Спочатку дві команди з хвилюванням вийшли на поле, але після перших хвилин було очевидно, що орієнтир у всіх  тільки на перемогу. Таким чином, боротьба загострювалася з кожною хвилиною та подачею, а хвилювання переросло у реальні професійні та цікаві змагання, де кожний намагався показати найкращий результат. Не дивлячись на запеклий бій, наша команда трималася мужньо, але й супротивник був також добре досвідчений у способах нападу та захисту. Відчувалося, що гравці обох команд мають рішучий настрій на перемогу. Гравці ДАІ також були добре згуртовані між собою. Під оплески та підтримку вболівальників команди намагалися показати найкращі способи гри. Турнір проходив на території Деснянського району м. Києва, тому одним із вболівальників був благочинний Деснянського району м. Києва протоієрей Димитрій Григорак та начальник відділу ДАІ Деснянського РУГУ МВС України в місті Києві Некипілий Валерій Павлович, обидва підтримували свої командами дієвими порадами.