Відділ духовно-фізичного фиховання провів третій Геогіївський турнір з міні-футболу

6 травня під патронатом Відділу духовно-фізичного фиховання молоді Київської єпархії відбувся третій Геогіївський турнір з міні-футболу. Відмінністю цього турніру була участь команд світських вищих навчальних закладів.

На відкритті турніру з пастирським словом перед гравцями виступив голова відділу протоієрей Роман Матюшенко. Священик побажав учасникам духовного і тілесного здоров'я та наголосив на необхідності спілкуванні молоді.Команду від Української Православної Церкви представляло Дніпровське благочиння. Гравці всіх команд показали прекрасну гру. У змаганнях було багато цікавих та хвилюючих моментів.
Традиційно, команда-переможець отримала кубок, а всі інші команди отримали пам'ятні медалі та грамоти від Відділу духовно-фізичного фиховання молоді Київської єпархії.

До Дня українського футболу команда УПЦ взяла участь у змагані з міні-футболу

25 квітня збірна команда УПЦ з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія прийняла участь у турнірі з міні-футболу на кубок газети "Київський футбол", який відбувся на стадіоні ім. Баннікова.

Цей турнір було проведено з нагоди відзначення Дня українського футболу.На цей раз команду представляло Дніпровське благочиння, яке показало найкращий результат у Георгіївському турнірі 2014 року. В складній грі команда показала прекрасний результат та посіла друге місце, що досить непросто у подібних змаганнях. Віталій Тарасенко - головний редактор газети "Київський футбол" та співорганізатор турніру - разом з представниками Федерації футболу України вручили кубки і призи та наголосили на об'єднавчій ідеї подібних турнірів навколо здорового способу життя.

У свою чергу, голова Відділу духовно-фізичного віховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив на важливості духовної складової участі команди УПЦ у змаганні.

Відбувся Стрітенський турнір з міні-футболу

IMG 98178 лютого під патронатом Відділу духовно фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся Стрітенський турнір з міні-футболу.

У грі приймали участь такі команди:

1. Команда Київської Духовної Академії.
2. Команда Київської держспецслужби.
3. Команда "Десна" Деснянського благочиння.
4. Команда "Дніпро" Дніпровського блачиння.
5. Команда від Десятинного монастиря.
6. Команда Київського електромеханічного колежу.

Анонс на 23 жовтня 2014 року

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії 23 жовтня о 15:30 відбудеться товариський матч з волейболу між командами Київської духовної Академії та студентами Київського міського медичного коледжу за адресою вул Братиславська, 5 (проїзд від м."Чернігівська").
 
 Контактний телефон: (067)403-99-52.

Відбувся футбольний матч між студентськими командами КДА та Київського університету права

16 жовтня у Київському університеті права НАН України відбувся футбольний матч між студентськими командами Київських духовних шкіл та Київського університету права. Матч з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організований Київською духовною академією спільно з Відділом духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії та Київським Університетом Права.
 
Перед грою до команд звернулися проректор з соціально-гуманітарних питань КУП НАН Галина Левківська, глава Відділу духовно-фізичного виховання протоієрей Роман Матюшенко та настоятель каплиці при Університеті права архімандрит Сильвестр (Стойчев).
 
Перемогу в матчі з рахунком 5:2 здобула команда Київських духовних шкіл.
 
Після матчу до учасників гри і вболівальникам звернувся ректор університету Юрій Бошицький, який у своїй промові відзначив позитивну тенденцію співпраці між духовним і світським вузом не тільки в галузі наукових і культурних, а й спортивних заходах. На завершення зустрічі організатори матчу подякували гравців і вручили їм пам'ятні подарунки.