Відбувся другий Покровський турнір з футболу

sport1210 30Під патронатом Відділу духовно-фізичного вихованя молоді Київської єпархії  12 жовтня  о 15:00  в Гідропарку відбувся  другий  Покровський турнір з футболу. У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Печерського, Деснянського, Дніпровського благочиння та команда Держспецтранс служби.
 
Турнір молитовно  відкрили співробтники Відділу: протоієрей Роман Матюшенко і протоієрей Євгеній Нікітін, які на початку гри  розвели мяч у центрі поля.
 
У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Деснянського, Дніпровського благочиння,та команда ДЕРЖСПЕЦТРАНС служби. Гравці показали високий рівень гри та справжню майстерність.
 
Перше місце посіла команда КДА. Усі гравці отримали медалі та грамоти учасніків змагань, команда переможців - кубок на честь прп. Іллі Муромця.

АНОНС

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  12 жовтня о 15:00 відбудеться другий Покровський турнір з міні-футболу на Кубок "Преподобного Іллі Муромця".

Місце проведення: Гідропарк, Містечко спорту (200 м від  метро "Гідропарк"). Контактний телефон: (067)403-99-52, (067)937-39-51.

Команда КДАіС прийняла участь у корпоративному чемпіонаті з футболу Маракана Ліга

IMG 9281Команда КДАіС прийняла участь у корпоративному чемпіонаті з футболу 2014-15рр..  "Маракана Ліга".

Завдяки співпраці Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії та організаторам і засновникам спортивного комплексу "Гідропарк - містечко спорту", команда УПЦ у складі КДАіС позитивно вплинула на всіх учасників змагань, показавши своїм прикладом зразок духовного і тілесного здравія душі і тіла. 

Для студентов КДАиС оборудована спортивная площадка

phoca thumb m img 8629По благословению ректора Киевской духовной академии и семинарии митрополита Бориспольского и Броварского Антония на территории внутреннего двора возле студенческих общежитий была оборудована спортивная площадка.
 
1-го сентября, освящение площадки совершил Предстоятель Украинской Православной Церкви Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий.
 
На торжественном мероприятии присутствовали учащие и учащиеся Киевских духовных школ во главе с владыкой ректором.

Голова відділу відвідав православний табір

Протоієрей Роман Матюшенко відслужив Божественну літургію в храмі на честь архістратига Божого МихаїлаГолова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської епархії протоієрей Роман Матюшенко відвідав православно-оздоровчий табір на базі курортно-лікувального санаторія «Авангард», де звершив для дітей Божественну літургію в храмі на честь архістратига Божого Міхаїла (м. Немирів).
 
Духовенство та парафія храму тепло зустріли відпочиваючих з Києва. Після літургії протоієрей Роман подякував парафії за прийом дітей з православно-спортивного табору.
 
Традиційно, в кінці концерту-зустрічі, яку організували діти, отець Роман вручив подарунки та грамоти від Відділу духовно-фізичного виховання. Також священник розповів про те, як він сам колись, побачивши досягнення спортсменів, почав наполегливо і сиситематично займатись спортом. Отож, вручаючи грамоти, священник закликав дітей бути наполегливими у досягненні духовного і фізичного вдосконалення.