Відбувся заїзд православного табору

Стартував заїзд православного табору3 серпня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, у храмі свв. мчч. Адріана та Наталії відбувся молебен перед від'їздом дітей до православного табору у місто Немирів на базі санаторію "Авангард". Данний захід здійснюється під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії вже другий рік.

Молебень відправив голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді, настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко.

Дивлячись на досвід років у проведенні цього заходу парафії, батьки і діти були впевнені у цікавості майбутнього православно-спортивного заїзду. Дітей чекатимуть різноманітні ігри, екскурсії у неподалік розташовані монастирі, музеї. Також майданчики: волейбольні, футбольні, баскетбольні, настільний теніс, басейн та соляна кімната не дадуть сумувати дітлахам.

Ранкові і вечірні молитви, читання житій святих під час їжі, уроки Закону Божого - все це передбачено духовною частиною програми. Також у неділю діти відвідають храм для соборної молитви на Божественній літургії.

Команда збірної України з футболу на піску отримала благословення перед Чемпіонатом Європи-2014

P102051126 червня, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко зустрівся з збірною України з пляжного футболу перед її від’їздом на свій перший відбірковий турнір до Чемпіонату Європи-2014.

Отець Роман розповів спортсменам про духовну складову людського буття і побажав спортсменам не здаватися в спортивних змаганнях, навіть якщо перемогу отримають інші команди.

«Суть людського буття — це насамперед духовне вдосконалення, тому виправка спортсменів ідеальна основа для духовних подвигів,» — зауважив глава Відділу духовно-фізичного виховання, подарувавши спортсменам видання «Закону Божого».

Православна молодь у спортивному таборі пройшла навчання основам рафтінгу, альпінізму та плаванню

IMG 8697Під патронатом Відділу духовно-фізичного вихованя молоді Київської єпархії 19 червня  відбулася поїздка молоді  до спортивного табору з навчанням рафтінгу, альпінізму та плаванню. Традиційно після молебню, який відслужив голова відділу протоієрей Роман Матюшенко, юнаки отримали благословення та настанови священника, який нагадав про суть Божих заповідей.

Табір було розташовано у Миколаївській області, біля села Мігея на річці Південний Буг, де з багатьох порогів складаються три траси важкості. Так що для початківців достатньо було пройти по всіх напрямках, щоб навчитися правильно поводитися на воді, і, в разі необхідності, допомогти зазнавшим негоди.

Товариська зустріч з баскетболу

Команда КДА22 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії організував товариську зустріч з баскетболу.

У грі взяли участь команда Київської духовної академії та команда Київського електромеханічного коледжу.

На початку зустрічі гравці команди КДА проспівали Пасхальний тропар.

Голова Відділу протоієрей Роман Матюшенко відзначив місіонерський аспект подібних змагань: щоб, дивлячись на молодь Київських духовних шкіл, студенти коледжу також залучалися до духовності.

Відбувся турнір з міні-футболу на кубок в честь великомученика Георгія Побідоносця

Тунір з футболу на кубок в честь Георгія Побідоносця, 6 травня 2014 року, Гідропарк, м. Киів6 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії провів турнір з міні-футболу на честь великомученика Георгія Побідоносця.

У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Печерського, Деснянського, Дніпровського благочиння, команда “КУТЕП”, команда “Християнська ліга”.

Гравці досить жваво боролися за перемогу та показали гарну майстерність у грі. Партнер турніру - український футболіст, півзахисник клубу «Дніпро» (Дніпропетровськ) Сергій Кравченко наголосив на унікальності турніру,  тому що християнська молодь вперше грає на прекрасно облаштованому спортивному майданчику у Гідропарку міста Києва.