Команда УПЦ взяла участь у турнірі з футболу на кубок газети “Київський футбол”

 MG 091527 квітня відбувся турнір з футболу на кубок газети "Київський футбол", у якому з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія взяла участь команда УПЦ.

Гравці команди Десняського Благочиння показали справжню майстерність.

Після завершення гри головний редактор газети "Київський футбол в Україні" Віталій Тарасенко вручив нагороди та похвальні відзнаки капітанам команд. Він також наголосив, що футбол в деякій мірі також є засобом єднання на шляху душевного вдосконалення.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді був присутній на жеребкуванні перед турніром з міні-футболу

25 квітня голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко був присутній на жеребк060514 004уванні перед турніром з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Організатор турніру, головний редактор газети «Київський футбол в Україні», член Національної спілки журналістів України, кандидат у майстри спорту СРСР з футболу — Віталій Тарасенко розповів участникам про правила турніру, наголосивши на поважному ставленні гравців один до одного під час змагань.

Стало вже доброю традицією залучати молодь до популярного виду спорту міні-футболу, де під час змагання виявляється наполегливість, старанність, витримка та сила спортсменів-любителів.

Неабияку роль відіграє участь команди УПЦ в подібних спортивних змаганнях, що позитивно впливає на свідомість інших гравців. Вони стають свідками того, що віруючі християни також можуть приймати участь в спортивних змаганнях і своїм прикладом показувати гармонію духовного і тілесного здоров’я.

Головний арбітр Євген Павленко розпоів присутнім про правила гри команд.

Приглашаем принять участие в серии учебных семинаров для будущих руководителей детского православного движения

09 февраля в 13:00 по благословению протоиерея Романа Матюшенко главы Отдела духовно-физического воспитания молодежи Киевской епархии, состоится учебный семинар  для будущих руководителей детского православного движения.

Приглашаем православных подвижников, тех, кто занимается  или желает заниматься православным воспитанием детей и подростков в условиях современного города с использованием методик и организационных принципов межрегиональной детской организации «Братство православных разведчиков-следопытов» к участию.

Ведущие семинара: руководитель межрегиональной детской организации «Братство православных разведчиков-следопытов» Ревин С.Ф. и православный детский психолог Мартюшев А.Л..

Встреча состоится в воскресной школе храма свв. мчч. Адриана и Наталии, по адресу пр. Лесной 32. Телефон для справок:(050)655-81-19, Людмила.

Вийшов перший випуск спортивно-християнського видання «Ілля Муромець»

Брати  і сестри!

Відділ духовно-фізичного виховання Київської єпархії Української Православної Церкви починає випуск спортивно-християнського журнального видання «Ілля Муромець», де буде висвітлюватися діяльність відділу. Основна мета цього видання, як і відділу в цілому, — місіонерство через спортивні змагання.

Як не дивно, за короткочасну поки що діяльність відділу багато учасників, уболівальників і просто глядачів надзвичайно позитивно сприйняли зусилля навернути спортивно загартовану молодь до духовного вдосконалювання. З метою допомогти цьому процесу було створено «Іллю Муромця». Видання висвітлює спортивні події в житті Київської єпархії за останній квартал за допомогою таких рубрик:

— «Сторінками історії» — тут описується історична цінність принципів відділу та розповідається про їхнє походження;

— «Футбольні баталії» — висвітлюються футбольні матчі за участю команд Київської єпархії, в тому числі київських духовних шкіл та багатьох інших структур, які прагнуть досягти духовної й фізичної досконалості;

—«За межами футбольного поля» — на просторах цієї рубрики йдеться про події, що не мають відношення до футболу. Здебільшого конкуренцію наймасовішому виду спорту складають волейбол, настільний теніс та інші ігри;

— «З перших вуст» — інтерв’ю з цікавими людьми, з яких можна можна пізнати, як тісно перетинаються Православ’я та спорт;

— інші рубрики, які мають непостійний характер, але будуть часто з’являтися на сторінках «Іллі Муромця».

Всіх охочих долучитися до роботи Відділу духовно-фізичного виховання, а також до наповнення газети запрошуємо до співпраці. Бажаємо всім духовного і тілесного здравія!

Відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ

Товариська гра з тенісу між КДАіС та ПМПЦ26 листопада 2013 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ.

Гра відбулася у прекрасному спортивному залі на территорії Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря (Голосіївська пустинь). Традиційно вона почалася молитвою “Царю Небесний”.

На змаганнях був присутній директор ПЦПМ, який побажав учасникам гри і майбутнім переможцям успіхів не тільки у спорті, але й у духовному житті.