Відбулася товариська гра з волейболу між командами КДАіС та Київського міського медичного коледжу

Товариська гра з волейболу між командами КДАіС та КММК12 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з волейболу між командами КДАіС та Київського міського медичного коледжу (КММК).

Нащодавно голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Роман Матюшенко звернувся до директора коледжу - В'юницького Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю, в рамках цієї угоди відбувся відкритий урок за участю священника і наступним кроком з'явилася ідея провести товариські матчі з міні-футболу та волейболу між студентами КДАіС та КММК.

Відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв

fut1113 0065 листопада 2013 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв ім. преподобного Іоанна Дамаскіна, що знаходиться на території Голосіївського монастиря м. Києва.

Хлопці обох команд показали ще кращі результати, ніж раніше. Видно було, що тренування дали вагомий внесок у розвиток техніки гри футбольних команд. Досить довго не було забито жодного м’яча, гра була напруженою, спочатку біля одних, а потім біля других воріт. Неодноразово воротарі рятували обидві команди від поразки. Тренер ПЦПМ досить дієво та голосно допомагав своїм вихованцям долати та стримувати наступ команди Київської духовної семінарії. Було видно, що учні Православного центру прикладних мистецтв, досить серйозно поставилися до завоювання перемоги, навіть чисельність команди, а це 18 гравців, була досить дієвим інструментом для перемоги, хлопці часто виходили на заміни, роблячи гру більш стрімкою.

Товариська гра з волейболу

AЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  12 листопада о 15:00 відбудеться  турнір з волейболу між командою КДА та студентами медичного коледжу.

 Місце проведення: вул. Братиславська, 5. Контактний телефон: (067)403-99-52.

Завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол»

Нагородження на кубок газети "Київський футбол"27 жовтня завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Уже вдруге команда Київської духовної академії брала участь у досить серйозних змаганнях. Інші команди досить добре були треновані, але всі разом показали гарну гру, ще раз засвідчуючи таким чином про переваги здорового образу життя.

Але разом із цією метою команда від Української Православної Церкви засвідчила своєю присутністю, що можна на шляху тілесного самовдосконалення мати ще й духовну здорову особистість. Так що спорт і здоровий спосіб життя не має ставати самоціллю людини. Тому студенти КДА були свого роду місіонерами на футбольному полі.

Відбувся товариський матч з футболу між командами КДА та ПЦПМ

Команда КДАіС24 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  під патронатом Відділу  духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбулася товариська гра  з футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв, на території та за підтримки Республіканського вищого училища фізичної культури, що в Деснянському районі м. Києва.

На початку гри голова Відділу протоієрей Роман Матюшенко звернувся з привітанням до команд, наголошуючи на важливості таких зустрічей між духовними школами. Замісник директора  РВУФК Бондаренко Сергій Петрович побажав хлопцям  підтримувати гарну фізичну форму.

Гра була дуже напруженою та динамічною, гравці обох команд показали високий рівень підготовки. Команда Духовної Академії здобула перемогу.

На цей раз суддями виступили два учні ПЦПЦ та головний суддя - протоієрей Євгеній Нікітін,  відповідальний за духовно-фізичне виховання молоді у Дніпровському благочинні.

По завершенні гри протоієрей Роман Матюшенко традиційно вручив грамоти та медалі від Відділу, та склав подяку РВУФК за надану  спортивну форму  для для команди КДАіС.