Робота Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії

DSC 9684Завдання відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії є таке ж, як і місія Православної Церкви в цілому, – це  проповідь і втілення істин Євангелія у життя людства. Стосовно специфіки відділу, це, перш за все, втілення в життя народу Божої ідеї про дозволеність моральністю занять спортом для підтримки нашого тілесного єства в тонусі для виконання Заповідей Божих. Спорт для православних, вважаю, ще одне   свідоцтво про Православ'я, нехай навіть ось у такий незвичний спосіб. Особливо це актуально для молоді, яка шукає Істину.

Ось як написано у XI розділі «Соціальної концепції Української Православної Церкви» про духовне і тілесне здоров’я: «Піклування про людське здоров'я – душевне і тілесне – споконвіку є турботою Церкви. Проте підтримка фізичного здоров'я у відриві від здоров'я духовного, з православної точки зору, не є безумовною цінністю. Господь Ісус Христос, проповідуючи словом і ділом, лікував людей, піклуючись не лише про їх тіло, але найбільш про душу, а у результаті – про весь склад  людини (духовний і тілесний). По слову Самого Спасителя, Він зцілював «всю людину»  (Ін. 7:23).  Церква нагадує, що тілесне здоров'я не самодостатньо, оскільки є лише одною із сторін цілісного людського буття. Проте не можна не визнати, що для підтримки здоров'я   людей вельми важливі профілактичні заходи, створення реальних умов для занять фізичною культурою і спортом. У спорті природно є азарт змагань. Проте не можуть бути схвалені крайні прояви комерціалізації спорту, виникнення пов'язаного з ним культу гордині,  руйнівні для здоров'я допінгові маніпуляції, а тим більше такі змагання, під час яких відбувається навмисне нанесення тяжкого каліцтва».

Покровський турнір з міні-футболу на кубок "Преподобного Іллі Муромця" серед недільних шкіл м. Києва

 AFISHAЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії та Відділу релігійної освіти і катехізації.

12 жовтня о 12:00 відбудеться Покровський турнір з міні-футболу на Кубок "Преподобного Іллі Муромця" серед недільних шкіл міста Києва. Вік учасників: 10-15 років. Місце проведення: Республіканське вище училище фізичної культури (РВ УФК): вул. Матеюка, 4 (200 м від  метро "Лісова"). Контактний телефон: (067)403-99-52, (068)198-01-97.

Запрошуються усі бажаючі уболівати за команди недільних шкіл!

Товариський матч з футболу між командами Київської духовної академії та командою Республіканського Вищого училища фізичної культури

AFISHA З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

6 жовтня о 13:00 відбудеться товариський матч з футболу між командами Київської духовної академії та командою Республіканського вищого училища фізичної культури (РВ УФК) за адресою: вул. Матеюка, 4 (200 м від метро "Лісова"). Контактний телефон: (067)403-99-52.

Запрошуються усі бажаючі уболівати за команди!

 

 

 

 

17 та 18 серпня у м. Києві пройшов турнір з міні-футболу, в якому приймала участь команда КДАіС

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, на запрошення огркомітету газети «Київський футбол» команда КДАіС прийняла участь у турнірі з міні-футболу, яка відбулася 17 та 18 серпня на стадіоні ім. Баннікова.

Жеребкування за круглим столомЗахід пройшов за підтримки міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України та колегії арбітрів ФФУ.

Напередодні відбулася робоча нарада та жеребкування учасників змагань. Після вступного слова голови оргкомітету, головного редактора газети «Київський футбол» Віталія Тарасенко до всіх присутніх звернувся голова відділу протоієрей Роман Матюшенко, який розповів про концепцію та плани відділу, побажавши учасникам турніру духовного і тілесного здоров’я.

Шість команд участників показали гарний рівень гри, команда КДАіС зайняла 5 місце в турнірі.

Состоялась очередная игра в страйкбол

str 003В субботу, 17 августа, успешно и увлекательно прошла очередная спортивно-патриотическая игра - зарница, которую организовал протоиерей Николай Загородний, настоятель храма святого Николая Чудотворца. В состязаниях принимали участие команда прихода храма свв. мчч. Адриана и Наталии, а также команда "Дружина" (приход храма свт. Николая Чудотворца).

Экипировавшись в защитную амуницию и специальные очки, вооружившись "мягкой пневматикой" и задействовав свою собственную мускульную силу,  участники игры страйбол успешно справились со множеством запланированных в сценарии задач.