Православна молодь у спортивному таборі пройшла навчання основам рафтінгу, альпінізму та плаванню

IMG 8697Під патронатом Відділу духовно-фізичного вихованя молоді Київської єпархії 19 червня  відбулася поїздка молоді  до спортивного табору з навчанням рафтінгу, альпінізму та плаванню. Традиційно після молебню, який відслужив голова відділу протоієрей Роман Матюшенко, юнаки отримали благословення та настанови священника, який нагадав про суть Божих заповідей.

Табір було розташовано у Миколаївській області, біля села Мігея на річці Південний Буг, де з багатьох порогів складаються три траси важкості. Так що для початківців достатньо було пройти по всіх напрямках, щоб навчитися правильно поводитися на воді, і, в разі необхідності, допомогти зазнавшим негоди.

Юнаки жили в наметах, на півметра піднятих над землею. Їжа була цілком природня, а спортивні заняття були з ранку до вечора кожного дня. Деяки піші подорожі тривали 10 км. Та це не лякало юнаків, а навпаки загартовувало.

Поїздка завершилася з того місця, де й починалась - у храмі на честь мучеників Адріана і Наталії. Настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, зустрічаючи мандрівників, після подячного молебню почув багато яскравих розповідей про  спортивне життя юнаків на острові.