У столиці відбувся турнір з футболу серед недільних шкіл Києва

mf121013 12912 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  під патронатом відділів Київської єпархії: духовно-фізичного виховання молоді та релігійної освіти і катехізації, пройшов Покровський турнір з міні-футболу серед недільних шкіл м. Києва.

У змаганнях приймали участь діти, юнаки від  Деснянського, Дарницького, Оболонського, Голосіївського та Святошинського благочиній. Вік учасників 9-15 років. Турнір проходив на території Республіканського вищого училища фізичної культури, що в Деснянському районі м. Києва.

Замісник директора Сергій Петрович наголосив на важливості  подібного змагання, розповівши дітям скільки спортсменів, богатирів фізичної сили підготувало училище.

mf121013 012З привітанням звернувся також голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії прот. Роман Матюшенко, який зазначив на необхідності разом з духовним життям дбати і про фізичний стан свого єства, щоби мати більше сили творити доброчинності. Не випадково турнір найменовано на честь преп. Іллі Муромця, бо то був богатир як тілом, так і духом. Таким чином отець Роман призивав дітей та юнаків бути схожими на преподобного, розвиваючі і тіло та  дбаючи про спасіння своєї душі.

Співорганізатор турніру прот. Сергій Бойко, голова відділу релігійної освіти та катехізації також зазначив на необхідності змалку привчати себе до спортивної витримки, та бути освіченними у Законі Божому.

Було видно, що команди добре підготувалися до змаганнь, розробивши фірмені логитипи на футболках з назвами команд. Все було як на справжньму футболі,   вболівальники активно та голосно надихали на перемогу, судді з федерації футболу України суворо попереждали порушників правил, але таких майже не було.

5 місце посіла команда Святошинського благочиння, 4-Деснянське, 3-Голосіївське, 2-Дарницьке і перше Оболонське - команда "Покров". Прот. Олександр Терещук, духовний лідер переможців, розповів, що невипадково його команда виборола 1-е місце, адже о. Олександр служить у храмі Покрова Божої Матері, і це свято невдовзі і відбудеться. Прот. Миколай Загородній також приймав активну участь, вболіваючи за свою команду "Дружина", яка від мала до велика старанно боролася зі старшими по віку гравцями. Підтирмати своїх гравців також прийшли прот. Павло Кирилов, благочинний Голосіївського району разом з Діонісіем Маришиним, їхня команда була найчисленніша. Прот. Вадим Рогоза також надихав  своїх вихованців зі святошинського благочиння, ажде вони найстаранніше грали.

mf121013 117По закінченні турніру прот.Сергій Бойко, прот. Роман Матюшенко вручили усім дітям памя`тні грамоти і медалі, також медалі отримали і маленькі вболівальники, які прийшли підтримати свої старших братів. Як за звичай і суддям   також були вручені пам`ятні медалі з грамотами і підручник Закону Божого.

Таким чином турнір і був спрямований на духовно-фізичне виховання підростаючого покоління.

Започаткування неодмінно буде мати продовження наступного року на Покров, тому закликаємо як команди участниці, так і тіх хто ще не зміг прийняти участь - готовитися до турніру, що б перехідний кубок на честь преп. Іллі Муромця дістався саме вашій команді!