Відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ

Товариська гра з тенісу між КДАіС та ПМПЦ26 листопада 2013 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира за підтримки Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії відбулася товариська гра з настольного тенісу між командами КДАіС та ПЦПМ.

Гра відбулася у прекрасному спортивному залі на территорії Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря (Голосіївська пустинь). Традиційно вона почалася молитвою “Царю Небесний”.

На змаганнях був присутній директор ПЦПМ, який побажав учасникам гри і майбутнім переможцям успіхів не тільки у спорті, але й у духовному житті.

 

Гравці обох команд показали гарну гру та спражню захопленність настольним тенісом. Суддею був протоієрей Евгеній Нікітін, відповідальний за роботу відділу духовно-фізичного вихованні молоді у Дніпровському благочинні, який має багатий досвід у цьому виді спорту.

Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоїєрей Роман Матюшенко, відкриваючи турнір, наголосив на необхідності через спорт навертати молодь до духовного життя. Тому у майбутньому подібні турніри з настольного тенісу будуть регулярно проводитися також між вихованцями духовних шкіл та учнями світських навчальних закладів.

Товариська зустріч з настольного тенісу відбувалася в двух категоріях:

- кожний грав за себе, виборюючи призове місце;

- та командна гра: два гравця проти двух (команди КДАіС та ПЦПМ).

Після закінчення гри та вручення нагород від Відділу духовно-фізичного виховання молоді Киіївської єпархії протоієрей Евгеній Нікітін розповів про деякі тонкощі справжньої гри, показавши спеціальні вправи для непереможної гри, що звісно, визвало неабияку зацікавленність участників змагань та їх вболівальників.