Голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді відправив молебень перед від’їздом дітей до православного табору

moleben lager 027 24 серпня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,    у храмі свв. мчч. Адріана та Наталії відбувся молебен перед від'їздом дітей до православного табору у місто Немирів на базі санаторію "Авангард". Данний захід здійснюється  під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

Молебен відслужив настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії. Дивлячись на досвід років у проведенні такого заходу парафії свв. мчч. Адріана та Наталії, батьки і діти були впевнені у   цікавості  майбутнього  православно-спортивного заїзду.

Дітей чекають різноманітні ігри, екскурсії у неподалік розташовані монастирі, музеї. Також майданчики: волейбольні, футбольні, баскетбольні, настольний теніс, басейн та соляна кімната не дадуть скучати дітлахам. Звісно, все це буде відбуватись разом з духовною програмою : ранкові і вечірні молитви, читання житій святих під час їжі, та уроки Закону Божого. Також у неділю діти відвідають храм для участі у Божественній літургії.

Цей заїзд православного табору відбувся завдяки благодійній підтримці Київської митрополії, директора СЦ "Перспектива" Виходцева Генадія Анатолійовича та благодійників Маркстедт Бориса та Вікторії.