Відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв

fut1113 0065 листопада 2013 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся матч-реванш із футболу між командами КДА та Православним центром прикладних мистецтв ім. преподобного Іоанна Дамаскіна, що знаходиться на території Голосіївського монастиря м. Києва.

Хлопці обох команд показали ще кращі результати, ніж раніше. Видно було, що тренування дали вагомий внесок у розвиток техніки гри футбольних команд. Досить довго не було забито жодного м’яча, гра була напруженою, спочатку біля одних, а потім біля других воріт. Неодноразово воротарі рятували обидві команди від поразки. Тренер ПЦПМ досить дієво та голосно допомагав своїм вихованцям долати та стримувати наступ команди Київської духовної семінарії. Було видно, що учні Православного центру прикладних мистецтв, досить серйозно поставилися до завоювання перемоги, навіть чисельність команди, а це 18 гравців, була досить дієвим інструментом для перемоги, хлопці часто виходили на заміни, роблячи гру більш стрімкою.

 

Врученя подарункаЦього разу грамоти від Відділу духовно-фізичного виховання молоді голова протоієрей Роман Матюшенко вручив лише переможцям, стимулюючи таким чином гравців обох команд ставати ще майстернішими в цьому виді спорту.

Особливу подяку і медаль від Відділу отримав суддя матчу — Комаров Павло Вікторович, який не менше гравців бігав по полю, тому що цікаві й напружені ситуації досить часто виникали то біля одних, то біля інших воріт.

Замісник директора РВ УФК, Бондарчук Сергій Петрович, який особисто буває присутній на кожному матчі, в якому беруть участь команди духовних шкіл, подарував для заохочення гравців справжній м’яч, яким грають на професійних футбольних турнірах.