Відбувся товариський матч з футболу між командами Київської Духовної Академії та командою Республіканського вищого училища фізичної культури

061013 tyrnir0216 жовтня о 13:00, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, під патронатом Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, відбувся товариський матч з футболу між командами Київської духовної академії та командою Республіканського вищого училища фізичної культури.

У привітанні участників матчу голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив на важливості гармонійного розвитку     духовної і фізичної сторін людської особистості. Окремо побажав учасникам змагання - вихованцям Республіканського вищого училища фізичної культури вдосконалюватися не тільки в фізичних вправах, а також піклуватися про духовну складову людського єства.

Тому голова відділу духовно-фізичного виховання молоді разом  з медалями переможця і грамотами від відділу подарував й  книжку "Закону Божого". Команді ж гравців КДА побажав тілесного здоров'я для старанного та неуклінного звершення і на далі християнських чеснот. Також вихованців духовних шкіл було відзначено за активну участь у матчі з футболу медаллю  і грамотою від відділу Київської єпархії та вручені ексклюзивні сюрпризи-пряники з надписом: "Духовного і тілесного здравія", від храму свв. мчч. Адріана і Наталії.

Це була зустріч-гра між хлопцями, які вдосконалюють тіло і душу. Тренери та вчителі училища наголосили на актуальності проведення подібних матчів і турнірів, гравці КДА тепер будуть мати змогу відвідувати Республіканське вище училище фізичної культури з екскурсійною програмою. В свою чергу вихованці училища будуть відвідувати Духовну Семінарію та Академію, де вони можуть ще ближче ознайомитися духовними надбаннями Доречі, приємно було почути, що серед юних спортсменів є дійсно віруюча молодь, яка регулярно відвідує Богослужіння, цьому також будуть сприяти регулярні тренування футбольної команди КДА, які вже відбуваються кожний вівторок та четвер на территорії училища. 

Адміністрація училища підтримала пораду голови Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії приводити молодь перед змаганнями на молебни в  храм в честь свв. мчч. Адріана та Наталії, який знаходиться неподалік від училища, настоятелем якого є протоієрей Роман Матюшенко.