Відбувся турнір з міні-футболу на кубок в честь великомученика Георгія Побідоносця

Тунір з футболу на кубок в честь Георгія Побідоносця, 6 травня 2014 року, Гідропарк, м. Киів6 травня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія Відділ духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії провів турнір з міні-футболу на честь великомученика Георгія Побідоносця.

У турнірі прийняли участь: команда Київської Духовної Академії (КДА), команди Печерського, Деснянського, Дніпровського благочиння, команда “КУТЕП”, команда “Християнська ліга”.

Гравці досить жваво боролися за перемогу та показали гарну майстерність у грі. Партнер турніру - український футболіст, півзахисник клубу «Дніпро» (Дніпропетровськ) Сергій Кравченко наголосив на унікальності турніру,  тому що християнська молодь вперше грає на прекрасно облаштованому спортивному майданчику у Гідропарку міста Києва.

Організатори турніру — Голова відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко та протоієрей Євген Нікітін вручили пам'ятні медалі гравцям турніру та кубок команді-переможцю. Також була подарована духовна література усім учасникам змагань. Стало вже доброю традицією брати почесну участь Федерації футболу України у роботі Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії.

На церемонії вручення Кубку на честь Георгія Побідоносця був присутній Литвин А., він подарував командам переможцям книжки про історію українського футболу.

Команди-переможці:

І місце — команда Печерського благочиння

ІІ місце — команда Деснянського благочиння

ІІІ місце — команда КДА