Відділ духовно-фізичного виховання молоді організував черговий товариський футбольний матч

IMG upc12 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під егідою Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії відбувся товариський футбольний матч між командами «Трубіж» селища Коржі Баришівського району та командою Київських духовних академії і семінарії. Спортивна історія селища — багаторічна й багатогранна, недарма ж шість місцевих команд різних вікових категорій постійно тренуються та грають (і, слід зазначити, досить вдало) в різних футбольних лігах. Тому й гра зі студентами не була несподіванкою для гравців.
 
Цією грою розпочалися перші щорічні покровські змагання, започатковані головою селища для того, щоб заохотити мешканців до здорового та спортивного способу життя і, разом з цим, навернути їх до життя духовного.
 
В ході матчу команди показали гарну гру, в результаті якої команда КДАіС здобула перемогу з рахунком 7:3. За традицією, гравці отримали медалі від Відділу духовно-фізичного виховання та виявили бажання й надалі змагатися не лише на футбольному полі, але й в інших видах спорту.