Завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол»

Нагородження на кубок газети "Київський футбол"27 жовтня завершився турнір з міні-футболу на кубок газети «Київський футбол».

Уже вдруге команда Київської духовної академії брала участь у досить серйозних змаганнях. Інші команди досить добре були треновані, але всі разом показали гарну гру, ще раз засвідчуючи таким чином про переваги здорового образу життя.

Але разом із цією метою команда від Української Православної Церкви засвідчила своєю присутністю, що можна на шляху тілесного самовдосконалення мати ще й духовну здорову особистість. Так що спорт і здоровий спосіб життя не має ставати самоціллю людини. Тому студенти КДА були свого роду місіонерами на футбольному полі.

Більше того — на церемонії вручення нагород голова відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко наголосив усім гравцям на духовному вдосконаленні кожного. Як перший крок, було запрошення всіх присутніх завітати до КДА та відвідати святині святої Києво-Печерської Лаври, де студенти КДА та водночас — гравці зможуть розповісти про справжнє духовне життя, а саме про його існування й переваги над безвір’ям. Учасники змагань по-різному реагували на присутність команди УПЦ на полі, але більшість усе ж таки із зацікавленням слухали священика. Це ще раз засвідчило дієвість та необхідність участі у подібних турнірах студентів КДА, та відділу духовно-фізичного виховання.